پیچاندن استفاده دوربین کانال همراه

پیچاندن: استفاده دوربین کانال همراه کاربری بررسی موبایل Honor 8 Pro هوآوی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی جمنایی وجود ندارد/ اصولگرایی و اصلاح‌طلبی جهت مردم نخ‌نما شده است است ، بیادی

یک فعال سیاسی اصولگرا تاکید کرد: جمنایی وجود ندارد. افرادی تصمیماتی را اتخاذ می‌کنند ولی اجتماعات پر هزینه‌شان صوری و نتیجه های آن از پیش تعیین شده است است و آز

جمنایی وجود ندارد/ اصولگرایی و اصلاح‌طلبی جهت مردم نخ‌نما شده است است ، بیادی

بیادی: جمنایی وجود ندارد/ اصولگرایی و اصلاح طلبی جهت مردم نخ نما شده است است

عبارات مهم : سیاسی

یک فعال سیاسی اصولگرا تاکید کرد: جمنایی وجود ندارد. افرادی تصمیماتی را اتخاذ می کنند ولی اجتماعات پر هزینه ارزش صوری و نتیجه های آن از پیش تعیین شده است است و آزاد نیست که همه اصولگراها حضور داشته باشندو

حسن بیادی در گفت وگو با ایلنا، راجع به بیانات وزیرخارجه آمریکا راجع به کشور عزیزمان ایران گفت: براساس توافقی که در برجام انجام شده است بود، طرفین نسبت به هم تعهداتی داشتند و چون آمریکا بر خلاف آن عمل کرد درنتیجه باید در جامعه جهانی و دادگاه های بین المللی محاکمه شوند و همچنین در شرکت ملل و شورای امنیت مورد مؤاخذه قرارگیرند ولی این قدرت در دنیای کنونی سیاست وجود ندارد که کشورهایی مثل آمریکا را پای میز محاکمه آورد. بنابراین می طلبد که ما سیاستمان را به سمتی ببریم که همه دنیا را از این امر آگاه و مظلومیت مان را عزتمندانه کمافی السابق به جهانیان اثبات نمائیم.

جمنایی وجود ندارد/ اصولگرایی و اصلاح‌طلبی جهت مردم نخ‌نما شده است است ، بیادی

وی گفت: ما باید مطالبات خود را به صورت جدی پیگیری کنیم و توصیه مهم این است که وحدت رویه را در تصمیم سازی ها در داخل کشور مدنظر داشته باشیم. این امر با یک مدیریت یکپارچه امکان پذیر است و این طور نیست که گروهی تصمیم بگیرد تصمیمات را تایید کند و گروهی دیگر آن را نقد و با آن مخالفت کند این امری نیست که بتوان به صورت شخصی به آن دست یافت بلکه نیاز به کار کارشناسی و تخصص و خردجمعی دارد. مهمترین نهاد و سازمانی که می تواند در این زمینه موثر باشد مجلس است و تصمیم نهایی را مقام معظم رهبری می گیرند. باید از نظرات خودخواهانه و شخصی و احتمالاً جناحی پرهیز کرد و این تصمیم کاری نیست که یک مدیر جمهور یا یک وزیر خارجه بتواند به تنهایی آن را انجام دهد همانطور که گفتم نیاز به یک خرد جمعی و مدیریت یکپارچه دارد.

دبیرکل جمعیت آبادگران جوان کشور عزیزمان ایران اسلامی راجع به ضرورت حفظ انسجام ملی تصریح کرد: پرسشها ملی متعلق به ملت هست، مردم کار خود را درست و مقاومت و رشادت های مورد نیاز را انجام داده اند. این مسئولان هستند که بین آنها شکاف وجود دارد که باید خود را بازسازی و ترمیم نمایند. این که ما دولت را به خط مقدم هدایت و از پشت به او حمله کنیم رویکرد مناسبی نیست. دولت هم باید قدرت مورد نیاز را جهت تدبیر و اجرا داشته باشد و هم ظرفیت مورد نیاز را جهت شنیدن نظرات منتقدانه دیگران داشته و آستانه نقدپذیری خود را بالاتر ببرد تا بتواند صدای دیگران را بشنود.

این فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به نقش موثر احزاب در عرصه سیاسی کشور گفت: آیا دولت توانسته جایگاه واقعی احزاب را درک کند؟ آیا توانسته نظرات احزاب را نسبت به خود جلب کند؟ سیاسیون و دانشگاهیان و احزاب هرکدام نظرات خاصی دارند که دولت و مجلس باید از نظرات این ها استفاده کنند بنابراین مسئله برجام نباید به صورت فردی مطرح یا انتقاد شود بلکه بحث حفظ نظام هست. این امر مهم مثل خرید هواپیما نیست که در آن موفقیت وجود داشته یا نداشته باشد بلکه بحثی حیاتی جهت نظام تلقی می شود و همه نظام باید تصمیم بگیرد نه همه دولت.

یک فعال سیاسی اصولگرا تاکید کرد: جمنایی وجود ندارد. افرادی تصمیماتی را اتخاذ می‌کنند ولی اجتماعات پر هزینه‌شان صوری و نتیجه های آن از پیش تعیین شده است است و آز

بیادی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه بعضی از انتقادات به دولت به تخریب گری ختم می شود، گفت: دنیا با نظام ما کار دارد و نه با دولت ما. مبارزه دولت آمریکا با نظام ما است نه با دولت. جلوی نقد منتقدین را نباید گرفت بلکه باید به آن گوش فرا داد و در این امر تصمیم گیری فردی نتیجه ای نخواهد داشت. نهادهایی مثل قوای سه گانه و شورای امنیت و حریم بیت رهبری باید با هم یک تصمیم بگیرند و اختلافات آنچنانی به ضرر مردم است و کسی توان پرداخت ضرر مردم را نخواهد داشت. یک خبرنگار با خطایی کوچک به زندان می افتد. اگر در برجام خطایی صورت گرفته و این تصمیمات با اختلافاتی رخ داده چه کسی به زندان افتاده است و چه کسی بازخواست شده است هست، مدعی العموم کجا هست، ولی جهت یک کارگر یا جهت یک خبرنگار یا یک معلم معترض مدعی العموم پیدا می شود.

وی راجع به صف بندی سیاسی جناح های متفاوت در عنوان انتخابات بعدی مجلس و ریاست جمهوری گفت: جریانات اصولگرایی و اصلاح طلبی دیگر جهت مردم نخ نما و دست آنان رو شده است هست. درنتیجه به دلایلی که ذکر شد متاسفانه این اشخاص هستند که در انتخابات ها اثرگذار هستند نه احزاب. احزاب بازیچه دست عده ای تمامیت خواه و سودجو قرار گرفته اند و آن هم به این علت است که ما احزاب فراگیر و موثر در جامعه نداریم و احزاب ما نوعا به صورت باندی و شخصی اداره می شوند و به صورت حزبی در دستگاه های اجرایی کشور جایگاهی ندارند. در انتخابات کشوری مانند عراق سه گروه مخالف وجود دارد ولی همه در قدرت سهیم و در تعیین دولت نقش اساسی دارند و به همین علت معلوم است که چه حزبی و یا چه کسی باید پاسخگوی مردم باشد. در کشور ما انتخابات ها به این علت که با دشمنی و خصومت شروع می شود بلای جان مردم شده است و مردم را در گزینش صحیح با چالش و سردرگمی مواجه کرده است به طوری که مردم بعد از انتخابات پرشور از گزینش خودشان پشیمان می شوند.

دبیرکل جمعیت آبادگران جوان کشور عزیزمان ایران اسلامی راجع به جمنا گفت: به نظر من جمنایی وجود ندارد. افرادی تصمیماتی را اتخاذ می کنند ولی اجتماعات پر هزینه ارزش صوری و نتیجه های آن از پیش تعیین شده است است و آزاد نیست که همه اصولگراها حضور داشته باشند جمعی محدود و متصل به قدرت و ثروت هستند کما اینکه اصلاح طلبان هم از این مساله و مسئله مستثنی نیستند.

جمنایی وجود ندارد/ اصولگرایی و اصلاح‌طلبی جهت مردم نخ‌نما شده است است ، بیادی

واژه های کلیدی: سیاسی | آمریکا | سیاسیون | انتخابات | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz